Özel Dedektiflik Hizmetleri

BİZİ ŞİMDİ ARAYIN : 0312 232 32 55 TÜM TÜRKİYEDE YANIBAŞINIZDAYIZ

SIRLARINIZ BİZDE SAKLI

BİZİ ŞİMDİ ARAYIN : 0312 232 32 55 TÜM TÜRKİYEDE YANIBAŞINIZDAYIZ

KESİN SONUÇLU MAHKEME KANITLARI

BİZİ ŞİMDİ ARAYIN : 0312 232 32 55 TÜM TÜRKİYEDE YANIBAŞINIZDAYIZ

HİZMETLERİMİZ

Ortak çalışma varsa hizmet vardır.Size en iyi hizmet verebilmek için ne istediğinizi bize açık ve net olarak anlatmanız gerekmektedir.

ANKARA İL SINIRLARI İÇİNDE 14 YAŞINDAN KÜÇÜK, ÇOCUKLARIMIZIN, ÖĞRENCİLERİMİZİN,
UYUŞTURCU, TACİZ KONULARINDA,
EBEVEYN MUSADESİ İLE TAKİP VE TESPİTLERİMİZİ ÜCRETSİZ YAPIYORUZ.

NELER YAPIYORUZ?
Kanıt Peşinde; boşanma velayet davalarında delil temini, eş takibi, adres tespiti, mal varlığı takibi, yerli ve uluslararası araştırmalar, yönetim kurulu üyeleri ve üst düzey yöneticilerin güvenlik araştırmalarını, karmaşık davaları ele alır, istihdam öncesi arka plan kontrolleri CV doğrulama Referans check yapar. Yaklaşımımız basit ve şeffaftır. Olaylarda cevap bulabilmek için açık kaynakları, açık kaynaklı kamu kayıtlarını; yaratıcı ve düşünceli sorularla yaptığımız görüşmelerden edindiğimiz bilgileri kullanırız. Özenle, her gün biraz daha geliştirmekte olduğumuz ekibimizde bizi çevik, proaktif ve verimli hale getirmekte olan deneyimli araştırmacılarımız vardır. Amacımız; sizlere makul bir ücret karşılığında, bilinçli ve doğru bir şekilde karar verebilmeniz için yaptığımız araştırma ve soruşturmalarla sizi aydınlatmaktır.

NELERİ YAPMIYORUZ?
Kanıt Peşinde ekibi olarak, bilgi edinebilmek için illegal ya da etik olmayan araştırma methodlarını kullanmayız. Bankacılık işlemleri veya tıbbi kayıtlara, gizli devlet belgelerine ulaşmamız söz konusu değildir. Ayrıca resmi kurumlar ve kolluk kuvvetleri ile bir ilgimiz yoktur. Eğer bildirdiğiniz durumunuzu çözemezsek, bunu size büyük bir açık fikirlilikle anlatıp, size yardımcı olabilecek insanlarla iletişim kurmanızı sağlayacağız. Büyük bir özen ve disiplinle olayınızı ele alsak da, size her problemi çözme vaadi sunmadığımızı özellikle belirtmek isteriz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?
Biz bu işi yapmak için buradayız! İhtiyaçlarınız ve ikilemde kaldığınız durumlarda size yardım edebilmek için çok çalışıyoruz ve yaratıcı düşünme teknikleri geliştiriyoruz. Yaptığımız ilk görüşmeden sonra, size tavsiyelerimize dayalı, ayrıntılı bir eylem planı veriyoruz. Bu plan, belirttiğimiz süre içerisinde hedeflediklerimize ulaşmak için oluşturduğumuz hareketlerimizi içerir. Araştırmalarımızı aşamalar halinde, olayın kontrolünü elinde bulundurmanızı sağlayacak şekilde ve size büyük ücretler ödetmek zorunda kalmadan gerçekleştiririz.